۱۹۷۹ خانوار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی صاحب خانه شده‌اند
۱۹۷۹ خانوار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی صاحب خانه شده‌اند

محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران، به تشریح گزارش عملکرد این نهاد حمایتی در حوزه تامین و تعمیر مسکن مددجویی در سال ۱۳۹۹ پرداخت و اظهار کرد: مسکن و خانه جزو نیازهای اساسی هر خانواده و به خصوص نیازمندان و اعضای تحت پوشش کمیته امداد و ارگان‌های دیگر برای خروج از فقر مطلق است. به […]

محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران، به تشریح گزارش عملکرد این نهاد حمایتی در حوزه تامین و تعمیر مسکن مددجویی در سال ۱۳۹۹ پرداخت و اظهار کرد: مسکن و خانه جزو نیازهای اساسی هر خانواده و به خصوص نیازمندان و اعضای تحت پوشش کمیته امداد و ارگان‌های دیگر برای خروج از فقر مطلق است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه مسکن مددجویی، گفت: طی سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۲۷۰۰ واحد مسکن مددجویی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: در سال گذشته به طور متوسط ماهانه ۲۲۲ واحد مسکن تعمیر شده و ۱۶۶ واحد مسکن  نیز خرید و یا احداث شد که رکورد بی نظیری در عملکرد کمیته امداد محسوب می‌شود.

کلامی تاکید کرد: تامین مسکن نیازمندان از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که به فرهنگ، اشتغال و سایر موضوعات در حوزه مبارزه با فقر تاثیر می‌گذارد.

انتهای پیام