سرهنگ علی ریحانی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه تهیه و توزیع و مصرف انواع مواد مخدر در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس  مبارزه با مواد مخدر و انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.  وی افزود: با اطمینان از صحت موضوع و انجام اقدامات اطلاعاتی […]

سرهنگ علی ریحانی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه تهیه و توزیع و مصرف انواع مواد مخدر در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس  مبارزه با مواد مخدر و انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. 

وی افزود: با اطمینان از صحت موضوع و انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، ماموران ۱۸ متهم را در این خصوص شناسایی کرده و پس از هماهنگی قضایی، متهمان را در چندین عملیات جداگانه دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی بدنی، منزل و خودروی متهمان مقداری تریاک و سایر مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف و توزین مواد مخدر کشف شده و در این رابطه دو دستگاه خودرو نیز توقف شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، سرهنگ ریحانی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام