سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در بررسی‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان مشخص شد، فردی قصد دارد تا مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از استان‌های شرقی کشور به سمت مرکز کشور انتقال دهد که بررسی دقیق موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.  وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با […]

سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در بررسی‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان مشخص شد، فردی قصد دارد تا مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از استان‌های شرقی کشور به سمت مرکز کشور انتقال دهد که بررسی دقیق موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان شرقی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، ماموران با هماهنگی مرجع قضایی قاچاقچیان را در محورهای مواصلاتی کرمان شناسایی کردند. 

وی تصریح کرد: در این عملیات مشترک پلیسی، ۵۰۶ کیلوگرم تریاک که در خودروی نیسان جاسازی شده بود، کشف شد اما راننده با استفاده از تاریکی شب و عوارض پستی و بلندی منطقه متواری شد که تحقیقات پلیسی در خصوص دستگیری متهم ادامه دارد. 

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر در سال جدید از اولویت‌های اصلی پلیس بوده که شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام