پویایی اقتصاد آذربایجان شرقی با وجود همه مشکلات ادامه دارد
پویایی اقتصاد آذربایجان شرقی با وجود همه مشکلات ادامه دارد

محمدرضا پورمحمدی در دیدار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، اظهار کرد: بخش خصوصی، تجار، بازرگانان و صاحبان واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش بسیار مهم و خطیری در راستای تحقق شعار سال دارند. وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد اشتغال‌ زایی بیشتر برای جوانان، کاهش نرخ بیکاری، افزایش تولید و […]

محمدرضا پورمحمدی در دیدار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، اظهار کرد: بخش خصوصی، تجار، بازرگانان و صاحبان واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش بسیار مهم و خطیری در راستای تحقق شعار سال دارند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد اشتغال‌ زایی بیشتر برای جوانان، کاهش نرخ بیکاری، افزایش تولید و به خصوص افزایش صادرات و سرمایه‌گذاری باشیم.

وی با بیان این‌که سال ۹۹، سال بسیار سختی برای دولت و بخش خصوصی بود، گفت: تشدید تحریم‌های اقتصادی و شیوع کرونا، آثار زیادی بر اقتصاد کشور داشتند، اما با وجود تمامی مشکلات، شاخص‌های اقتصادی کشور و استان، مثبت است.

پورمحمدی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های فعالان بخش خصوصی استان در سال گذشته، گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی استان در سال گذشته هیچ نیروی کاری را تعدیل نکردند که این مردانگی آن‌ها در تاریخ ثبت می‌شود.

وی هم‌چنین با بیان این‌که تا آخرین روز مسئولیت به تعهدات خود در قبال‌ مردم عمل می‌کنیم، اظهار کرد: ریل‌گذاری و تدوین نقشه راه توسعه و رفع موانع تولید، از اولویت‌های مدیریت اجرایی استان در سال جاری است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز نیز در این دیدار گفت: بخش خصوصی استان، تلاش برای رونق تولید را از وظایف اصلی خود می‌داند و از هیچ تلاشی برای تحقق آن دریغ نمی‌کند.

یونس ژائله افزود: در سایه تعامل و همراهی خوب مدیریت دولتی و فعالان بخش خصوصی، شاهد بهبود جایگاه اتاق بازرگانی تبریز در سال گذشته بودیم.

وی هم‌چنین از افزایش ۲۰۹ درصدی صدور گواهی مبدا صادراتی از استان در سال ۹۹ نسبت به سال‌ قبل از آن خبر داد.

انتهای پیام