سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر گفت: در اعلام خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر احتمال مسمومیت چهار مرد جوان به گاز مونوکسید کربن، ماموران پاسگاه انتظامی “خاتون آباد” سریع به محل اعلام شده اعزام شدند. وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند که چهار مرد جوان احتمالا به دلیل نشت گاز […]

سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر گفت: در اعلام خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر احتمال مسمومیت چهار مرد جوان به گاز مونوکسید کربن، ماموران پاسگاه انتظامی “خاتون آباد” سریع به محل اعلام شده اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند که چهار مرد جوان احتمالا به دلیل نشت گاز مونوکسید کربن از بخاری ذغالی بیهوش شده و کف اتاق افتاده‌اند که با اقدام به موقع ضمن باز کردن در اتاق و اطمینان از زنده بودن افراد، آن‌ها را به محیط باز منتقل کردند.

وی تصریح کرد: با اقدام به موقع گشت انتظامی و  تنفس مصنوعی و سایر اقدامات امدادی، افراد مسموم شده ضمن نجات از مرگ حتمی با رسیدن اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، سرهنگ فارسی با بیان این‌که علت دقیق وقوع حادثه در دست بررسی است، از شهروندان خواست تا در استفاده از وسایل گرمایشی نهایت دقت را داشته باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

انتهای پیام