مجله پژوهش‌های فلسفی دانشگاه تبریز بالاترین رتبه را کسب کرد
مجله پژوهش‌های فلسفی دانشگاه تبریز بالاترین رتبه را کسب کرد

همچنین این مجله در رتبه بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در سال ۹۸ نیز رتبه الف را کسب کرد.  مجله پژوهش های فلسفی دانشگاه تبریز در بیش از ۳۵ پایگاه استنادی و نمایه ای داخلی و بین المللی عضویت دارد که از سال ۲۰۱۹ پرونده این مجله جهت نمایه شده در […]

همچنین این مجله در رتبه بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در سال ۹۸ نیز رتبه الف را کسب کرد.

 مجله پژوهش های فلسفی دانشگاه تبریز در بیش از ۳۵ پایگاه استنادی و نمایه ای داخلی و بین المللی عضویت دارد که از سال ۲۰۱۹ پرونده این مجله جهت نمایه شده در پایگاه استنادی جهانی WOS (Web Of Science) در حال بررسی و ارزیابی است.

گفتنی است؛ این مجله در سال ۹۷ نیز از طرف جشنواره بین المللی فارابی به عنوان مجله برتر ایران در حوزه علوم انسانی شناخته شد.

 همچنین مجله پژوهش های فلسفی دانشگاه تبریز در سال ۹۹ تنها مجله دانشگاه تبریز بود که اولین بار شماره تابستان (شماره ۳۱ تابستان ۹۹ ) را به ویژهنامه ای درباره «فلسفه و بحران کرونا» اختصاص داد و ۱۳ مقاله مربوط به کرونا را از بین ده ها مقاله ارسالی به مجله منتشر ساخت.

 این مجله دارای اعضای هیئت تحریریه بین المللی از کشورهای مختلف بوده و شخصیت ها و فیلسوفان سرشناسی چون اسلاوی ژیژک (از سوئیس)، سوزان هاک (از دانشگاه میامی آمریکا)، گالن استراوسون (از دانشگاه تگزاس آمریکا)، توماس شیهان (از دانشگاه استنفورد آمریکا) به عنوان عضو هیئت تحریریه فعال و دارای مقاله پژوهشی منتشره شده در شماره های انگلیسی این مجله هستند.

 این مجله به صورت فصلنامه منتشر می شود و شماره پاییز هر سال به زبان انگلیسی منتشر می‌گردد.

انتهای پیام