قطع کامل برق و گاز مشاغل متخلف کرونایی در هشترود
قطع کامل برق و گاز مشاغل متخلف کرونایی در هشترود

رحیم استادی در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان خاطرنشان کرد: عدم برگزاری مراسمات مختلف در هشترود باید ضمانت اجرایی داشته باشد.  به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: مسافران و گردشگران باید هر چه زودتر منطقه را ترک کنند تا شامل جریمه‌های مختلف به خصوص جریمه یک میلیون تومانی نشوند و در این راستا تمامی متخلفان کرونایی […]

رحیم استادی در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان خاطرنشان کرد: عدم برگزاری مراسمات مختلف در هشترود باید ضمانت اجرایی داشته باشد. 

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: مسافران و گردشگران باید هر چه زودتر منطقه را ترک کنند تا شامل جریمه‌های مختلف به خصوص جریمه یک میلیون تومانی نشوند و در این راستا تمامی متخلفان کرونایی شهرستان نیز اعمال قانون می‌شوند.

در ادامه این جلسه امین امینیان فرماندار هشترود با اشاره به تبدیل وضعیت کرونایی هشترود از نارنجی به قرمز، گفت: متاسفانه با ورود مهمانان نوروزی به هشترود شاهد افزایش و روند صعودی کرونا به خصوص واریانت انگلیسی بوده‌ایم، به طوری که ورود مسافران و گردشگران وضعیت رنگ بندی شهرستان را تغییر داد.

وی با بیان این‌که تجمعات مختلف باید برچیده شوند، افزود: روستای علی قلی بیگ از توابع بخش مرکزی هشترود به همراه چندین روستای دیگر کانون شیوع کرونا هستند. در این راستا از مردم عزیز با جدیت خواهشمند هستیم تا از مسافرت به شهر هشترود خودداری کنند تا ما بتوانیم بیماری کرونا را در این شهرستان مدیریت و کنترل کنیم.

وی اضافه کرد: ستاد ملی کرونا یک ستاد حاکمیتی است و دستورات این ستاد لازم در حکم دستورات شورای امنیت ملی هست که باید به بهترین نحو اجرایی شود، اگر پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود، بیمارستان هشترود جوابگوی مراجعه کنندگان نخواهد بود. 

امینیان اضافه کرد: به خاطر وضعیت قرمز موجود کرونایی، ادارات هشترود با یک سوم نیروهای خود به کار خود ادامه خواهند داد. مشاغل سطح دو، سه و چهار به همراه تمامی مراسمات مذهبی، عزا، عروسی و نماز جمعه تعطیل است.

وی اضافه کرد: تردد خودروهای غیر بومی از امروز در سطح شهرستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده اعمال قانون و جریمه یک میلیون تومانی خواهد شد.

انتهای پیام