قرنطینه یکی از روستاهای شهرستان کلیبر
قرنطینه یکی از روستاهای شهرستان کلیبر

عدالت حاجی پور در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مثبت شدن آزمایش حدود ۵۰ درصد از اهالی روستای گوار بخش مرکزی کلیبر به ویروس کرونا، گفت: طبق تصمیم جلسه فوق العاده ستاد کرونای این شهرستان، روستا گوار تا اطلاع ثانوی قرنطینه می شود. وی افزود: متاسفانه طبق آمار بدست آمده در خصوص شناسایی قطعی […]

عدالت حاجی پور در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مثبت شدن آزمایش حدود ۵۰ درصد از اهالی روستای گوار بخش مرکزی کلیبر به ویروس کرونا، گفت: طبق تصمیم جلسه فوق العاده ستاد کرونای این شهرستان، روستا گوار تا اطلاع ثانوی قرنطینه می شود.

وی افزود: متاسفانه طبق آمار بدست آمده در خصوص شناسایی قطعی و مثبت بودن اهالی این روستا به کرونا ویروس از جمعیت ۲۲۳ نفر روستا ۱۱۷ نفر به این ویروس ابتلا شده‌اند.

حاجی پور افزود: با توجه به قرنطینه روستا و تا بازگشت به حالت عادی در این روستا، تامین مایحتاج ضروری روستاییان از طریق اداره صمت و قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی تامین می‌شود.

وی با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا در جامعه از مردم و اهالی روستاها خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به توصیه های بهداشتی شد و گفت: مردم، مسئولان را در مقابله و مهار بیماری منحوس کرونا یاری کنند و در صورت هرگونه مشاهده علائم بیماری بلافاصله به مراکز درمانی و بهداشتی مراجعه کنند.

انتهای پیام