محمد میرزاپور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان اهر اظهار کرد: متاسفانه در روزهای اخیر همچنان شاهد افزایش مراجعین و بیماران بدحال در این شهرستان هستیم و ادامه‌ی این روند خارج از توان و ظرفیت بستری بیمارستان خواهد بود. وی ادامه داد: از مردم می‌خواهیم نسبت به استفاده از ماسک و […]

محمد میرزاپور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان اهر اظهار کرد: متاسفانه در روزهای اخیر همچنان شاهد افزایش مراجعین و بیماران بدحال در این شهرستان هستیم و ادامه‌ی این روند خارج از توان و ظرفیت بستری بیمارستان خواهد بود.

وی ادامه داد: از مردم می‌خواهیم نسبت به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی جدیت بیشتری داشته باشند.

میرزاپور افزود: افراد بالای ۶۰ سال، بیماران مبتلا به فشارخون بالا، دیابتی ها، افراد چاق و مادران باردار بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند که باید به جز مواقع اضطراری از تردد غیر ضروری اجتناب کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر گفت: تمامی فضاهای سربسته خارج از  منزل و تمامی اجتماعات به شدت خطر آفرین است که باید از حضور در این مکان ها خودداری شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون از زمان شیوع ویروس کرونا در شهرستان اهر ۶۴۳۴ نفر ه این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد متاسفانه ۲۱۱ نفر فوت کرده اند.

انتهای پیام