رفع موانع تولید نیازمند همکاری دستگاه های دولتی و بانک ها است
رفع موانع تولید نیازمند همکاری دستگاه های دولتی و بانک ها است

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی، گفت: برای تسریع درروند تولید و رسیدن به رونق اقتصادی و جهش تولید راهی جز رفع موانع تولید نداریم و تحقق این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌ها است.

به گزارش عصر دهیار به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی  موسی خلیل الهی در نشست ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری آذربایجان شرقی، با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۹ به عنوان سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری،  اظهار داشت: برای تسریع درروند تولید و رسیدن به رونق اقتصادی و جهش تولید راهی جز رفع موانع تولید نداریم و تحقق این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌ها است.
وی با تأکید بر ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، افزود: خواسته‌ یا ناخواسته موانعی در مقابل تولید و سرمایه‌گذاری وجود دارد که باید رفع شود، دادگستری استان از سال‌ها قبل وارد این حوزه شده و اقدامات مفیدی انجام‌شده است.
رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به موضوع کرونا و ایجاد برخی مشکلات مالی برای تولیدکنندگان، بیان کرد: با توجه به این موضوع باید راهکارهایی مناسب و بر اساس قانون ارائه شود تا واحدهای تولیدی بتوانند به کار خود ادامه دهند و مشکلی در مسیر تولید ایجاد نشود.
طی این نشست مشکلات چند گروه صنعتی و تولیدی بررسی و هماهنگی های لازم با مسئولان مربوطه در راستای حل مشکلات انجام گرفت.