در بحث کرونا دستگاه قضایی اقدامات قاطعی انجام داد
در بحث کرونا دستگاه قضایی اقدامات قاطعی انجام داد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه گفت: افراد مبتلا به کرونا که جهت درمان در منازل خود قرنطینه هستند تا بهبودی کامل حق تردد در سطح شهر را ندارنددادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه: افراد مبتلا به کرونا که جهت درمان در منازل خود قرنطینه هستند تا بهبودی کامل حق تردد در سطح شهر را ندارند

به گزارش عصر دهیار به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان آذربایجان شرقی علی محمودیان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: افراد مبتلا به کرونا که جهت درمان در منازل خود قرنطینه هستند تا بهبودی کامل حق تردد در سطح شهر را ندارند در صورت تخطی از پروتکل‌های بهداشتی، دستگاه قضایی به اتهام تهدید بهداشت عمومی فرد خاطی را تحت تعقیب قرار خواهد داد.
وی مطالبه‌گری و نقد منصفانه در چارچوب قانون را رسالت اصلی خبرنگاران دانستند و اظهار داشتند ما حامی این قشر زحمت کش و آگاهی دهنده به جامعه هستیم.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه با تاکید بر اینکه در بحث کرونا دستگاه قضایی شهرستان میانه اقدامات قاطعی جهت نظارت بر اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام داد گفت: میانه جزو اولین شهرستان‌های استان است که مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به نحو مطلوبی در آن اجرایی شد.
وی افزود: ما اکیپی از بازرسین را روزانه جهت نظارت بر داروخانه‌ها روانه سطح شهر کردیم تا با سودجویان و محتکران برخورد شده و اجازه سوء استفاده به احدی داده نشود.
دادستان شهرستان میانه در پایان با بیان اینکه در جریان کرونا توجه ویژه‌ای از سوی ریاست محترم دستگاه قضا به زندانیان شده و در شهرستان میانه نیز به تبع آن زندانیان واجدالشرایط به مرخصی رفتند خاطرنشان کرد: برنامه‌های زیادی برای زندان میانه داریم تا در آن علاوه بر آموزش‌های اجتماعی لازم به زندانیان نسبت به گسترش مهارت‌های کسب و کار جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز اقدام شود.