حمایت همه‌جانبه شورای شهر از تقویت و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی
حمایت همه‌جانبه شورای شهر از تقویت و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی

به گزارش عصر دهیار، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در مجتمع تعمیرگاهی و توقفگاهی اتوبوسرانی، سال نو را  به کارکنان  حوزه فنی و تعمیرگاهی تبریک گفت. در حاشیه این دیدار، وی ز اتوبوسهای تازه خریداری شده شرکت واحد نیز بازدید کرد. در این بازدید غنی زاده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی […]

به گزارش عصر دهیار، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در مجتمع تعمیرگاهی و توقفگاهی اتوبوسرانی، سال نو را  به کارکنان  حوزه فنی و تعمیرگاهی تبریک گفت.

در حاشیه این دیدار، وی ز اتوبوسهای تازه خریداری شده شرکت واحد نیز بازدید کرد.

در این بازدید غنی زاده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، توضیحاتی در خصوص موارد فنی اتوبوسهای تازه خریداری شده، میزان اعتبار، مشکلات نوسازی و بازسازی وعمر ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی تبریز در سالیان اخیر و نیز موضوع تفاهم نامه سه جانبه بازسازی ازطریق شهرداری محترم تبریز وسازمان برنامه و بودجه وصندوق کار آفرینی امید را ارائه کرد.

 دبیری در این بازدید ضمن بیان اهمیت رفاه شهروندان در مسافرتهای درونشهری و  لزوم ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالای ناوگان و خدمات، توصیه ها و راهنمائی هایی لازم را در این خصوص بیان کرد و بر حمایت همه جانبه شورای  اسلامی کلانشهر تبریز در جهت تقویت، نوسازی و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی و رفع مشکلات مرتبط تاکید کرد.

 در ادامه دبیری از اتوبوس سن ویژه  برنامه های فرهنگی و مناسبتی نیز بازدید کرد.

این اتوبوس برای اولین بار در کشور و توسط کارکنان حوزه فنی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه طراحی و ساخته شده است.