تولید ۸۳۹۰ تن محصول شیلاتی در آذربایجان شرقی
تولید ۸۳۹۰ تن محصول شیلاتی در آذربایجان شرقی

قاسم جعفروند در بازدید از بازار و فروشگاه‌های ماهی تبریز، ضمن دیدار با مدیران فروشگاه‌ها، کیفیت آبزیان و قیمت ارائه شده آن‌ها را مورد بررسی قرار داد. وی در این بازدید با ارائه راهکارهای مناسب، شیوه‌های تحویل آبزیان با کیفیت بالا و قیمت مناسب و هم‌چنین تکریم مشتریان را متذکر شد. وی اظهار کرد: جهت ارج نهادن به نظرات همشهریان […]

قاسم جعفروند در بازدید از بازار و فروشگاه‌های ماهی تبریز، ضمن دیدار با مدیران فروشگاه‌ها، کیفیت آبزیان و قیمت ارائه شده آن‌ها را مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید با ارائه راهکارهای مناسب، شیوه‌های تحویل آبزیان با کیفیت بالا و قیمت مناسب و هم‌چنین تکریم مشتریان را متذکر شد.

وی اظهار کرد: جهت ارج نهادن به نظرات همشهریان در سال ۱۴۰۰، نظارت کارشناسان و مسئولان حوزه شیلات استان از فروشگاه‌های و رستوران‌های آبزی استان به خصوص در شهر تبریز پر رنگتر خواهد بود.

جعفروند با بیان این‌که سرانه مصرف ماهی و آبزیان در آذربایجان شرقی به ۷.۵ کیلوگرم در سال ۹۹ رسیده است، ادامه داد: استان در تولید شیلات و آبزیان، حدود ۹.۵ درصد از برنامه ششم توسعه کشور پیش تر است.

وی فرهنگ سازی برای مصرف مواد غذایی دریایی را امری ضروری در استان دانست و افزود: در این راستا دولت برنامه‌های متنوع فرهنگی را در نظر گرفته است.

انتهای پیام