تبریز در آستانه وضعیت قرمز قرار دارد
تبریز در آستانه وضعیت قرمز قرار دارد

بهروز مهدوی در جلسه ستاد کرونای شهرستان، گفت: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام پایانی سال و تعطیلات عید، تبریز از وضعیت زرد خارج شده و اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد. وی افزود: وضع موجود بسیار شکننده است و در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها، وضعیت تبریز قرمز خواهد شد. وی با اشاره به افزایش […]

بهروز مهدوی در جلسه ستاد کرونای شهرستان، گفت: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام پایانی سال و تعطیلات عید، تبریز از وضعیت زرد خارج شده و اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد.

وی افزود: وضع موجود بسیار شکننده است و در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها، وضعیت تبریز قرمز خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا در روزهای اخیر، خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری فیزیکی نقش مهمی در کنترل بیماری کووید-۱۹ داشته و متاسفانه مدتی است که به خوبی رعایت نمی‌شود، حتی استفاده از ماسک تا ۵۰ درصد کاهش داشته است.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، مهدوی با تاکید بر لزوم اجرای کامل دستورالعمل وضعیت نارنجی، گفت: گروه‌های شغلی سه و چهار به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود و هم‌چنین ورود خودروهای غیربومی به تبریز ممنوع است.

وی ادامه داد: ادارات عادی و شرکت‌های خصوصی نیز با یک دوم کارمندان و ادارات خدمت رسان به دو سوم کارمندان مشغول به فعالیت خواهند بود.

انتهای پیام