برنامه ریزی لازم برای تامین و توزیع گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان انجام بگیرد
برنامه ریزی لازم برای تامین و توزیع گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان انجام بگیرد

محمدرضا پورمحمدی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، افزود: اگر بررسی‌های دقیق در خصوص وضعیت بازار انجام گیرد، می‌توان براساس آن، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داد تا در آینده با مشکلات مشابه مواجه نشویم. وی ادامه داد: ضروری است تا اطلاعات تمام دست‌اندرکاران بازار مرغ از جمله مرغداری‌ها، کشتارگاه‌ها و فروشندگان مرغ در سامانه‌های جامع انبار […]

محمدرضا پورمحمدی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، افزود: اگر بررسی‌های دقیق در خصوص وضعیت بازار انجام گیرد، می‌توان براساس آن، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داد تا در آینده با مشکلات مشابه مواجه نشویم.

وی ادامه داد: ضروری است تا اطلاعات تمام دست‌اندرکاران بازار مرغ از جمله مرغداری‌ها، کشتارگاه‌ها و فروشندگان مرغ در سامانه‌های جامع انبار و تجارت ثبت شود و دستگاه‌های مسئول برای توزیع گوشت مرغ و سهمیه‌ای که به شهرستان‌ها اختصاص می‌یابد،  کنترل‌های لازم را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام انتخابات، برخی افراد آگاهانه و ناآگاهانه مشکلاتی ایجاد خواهند کرد که باید مدیریت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی نیز د این جلسه گفت: ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و توزیع ‌کنندگان گوشت مرغ در سامانه‌های جامع انبارها و تجارت باید از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط پیگیری و فرصتی برای این کار تعیین شود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، علی جهانگیری اظهار کرد: باید با کسانی که به هر بهانه‌ای از ورود اطلاعات به سامانه خودداری ‌می‌کنند به صورت جدی برخورد شود.

انتهای پیام