امنیت آذربایجان شرقی در سطح کشور مثال‌زدنی است
امنیت آذربایجان شرقی در سطح کشور مثال‌زدنی است

محمدرضا پورمحمدی در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با وی به مناسبت سال جدید، افزود: نیروی انتظامی در تمامی ایام و در روزهای خاص همیشه پای کار بوده و با درایت، تدبیر و خویشتن‌ داری توانسته امنیت را در جامعه برقرار کند. وی ادامه داد: نیروی انتظامی توانمند و با اقتدار در تمامی صحنه‌ها […]

محمدرضا پورمحمدی در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با وی به مناسبت سال جدید، افزود: نیروی انتظامی در تمامی ایام و در روزهای خاص همیشه پای کار بوده و با درایت، تدبیر و خویشتن‌ داری توانسته امنیت را در جامعه برقرار کند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی توانمند و با اقتدار در تمامی صحنه‌ها حضور دارد تا امنیت و آسایش را در جامعه برقرار کند.

وی با اشاره به تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: مردم همانند هشت سال دفاع مقدس با صبر و مقاومت پای آرمان‌های انقلاب و نظام هستند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: معتقد هستم که باید نارسایی‌ها بیان شود، اما در کنار آن اعتمادسازی نیز باید ایجاد شود تا جامعه از التهاب و نگرانی دور بماند.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان ‌شرقی نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این مجموعه در ایام نوروز ارائه کرد و گفت: میزان تلفات تصادفات رانندگی در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش داشته است.

سردار حسین عبدی از افزایش ۱۰۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: نیروی انتظامی در این ایام در آماده ‌باش کامل بود و ارتباطات خود را در محلات افزایش داد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی هم‌چنین با اشاره به کاهش میزان سرقت در استان در سال ۹۹، گفت: در این مدت جرم سازمان ‌یافته در استان نداشتیم.

انتهای پیام