محمدرضا پورمحمدی در دیدار نوروزی فرماندهان سپاه عاشورا با وی، از تلاش‌های مجموعه سپاه عاشورا و بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و مدیریت موثر بیماری کرونا در استان قدردانی کرد و گفت: در سایه هماهنگی و همکاری همه بخش‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت، شاهد تثبیت وضعیت شیوع کرونا در استان هستیم. وی اظهار کرد: با […]

محمدرضا پورمحمدی در دیدار نوروزی فرماندهان سپاه عاشورا با وی، از تلاش‌های مجموعه سپاه عاشورا و بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و مدیریت موثر بیماری کرونا در استان قدردانی کرد و گفت: در سایه هماهنگی و همکاری همه بخش‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت، شاهد تثبیت وضعیت شیوع کرونا در استان هستیم.

وی اظهار کرد: با وجود وحدت و صمیمیت در بخش‌های مختلف و همراهی ویژه نیروهای مسلح با مدیریت استان، شاهد رفع بسیاری از مشکلات و شتاب بیشتر توسعه در استان هستیم.

وی با بیان این‌که سال ۹۹ از جمله سال‌های بسیار سخت دولت بود، گفت: بر این باور هستیم که مدیریت در شرایط سخت، هنر است و هر کسی نمی‌تواند در این شرایط، در برابر موج‌های سهمگین فشارهای دشمنان ایستادگی کند.

پورمحمدی با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان انقلاب در آستانه انتخابات، گفت: فضاسازی‌های دشمنان بر ضد نظام و انقلاب، اهتمام و عزم ملت ایران را برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی دوچندان می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، راه حل مشکلات کشور، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب صحیح است.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این جلسه با قدردانی از حمایت مدیریت ارشد استان از مجموعه سپاه و بسیج و توجه ویژه به موضوع تامین امنیت، گفت: سپاه عاشورا در سال جدید هم با تمام توان، با هدف خدمت به مردم و رفع مشکلات جامعه در کنار دستگاه‌های اجرایی استان خواهد بود.

سردار عابدین خرم به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خرداد ماه اشاره کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضرورت کنونی کشور است و برای تحقق این هدف، با تمام توان در خدمت دست‌اندکاران اجرایی انتخابات هستیم.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی هم‌چنین از توزیع بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای اقشار آسیب‌دیده از کرونا در سطح استان خبر داد و گفت: برای تامین و توزیع این بسته‌ها، بیش از ۲۵۰۰ میلیارد ریال از منابع و اعتبارات داخلی سپاه عاشورا هزینه شده است.

انتهای پیام