امسال باید فرهنگ “لزوم مانع زدایی” در جامعه شکل بگیرد
امسال باید فرهنگ “لزوم مانع زدایی” در جامعه شکل بگیرد

سید مرتضی نیرومند اسکویی در جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان، دستور تشکیل کارگروه “تولید؛ پشتیبانی‌ها،مانع زدایی‌ها” در شرکت شهرک‌های صنعتی استان را صادر کرد و افزود: امیدوارم هم‌چون سال گذشته، شاهد رشد کشور باشیم و با کمک‌های حق تعالی بتوانیم در رشد شرکت شهرک‌های صنعتی استان سهیم شویم. وی با بیان این‌که عمل به […]

سید مرتضی نیرومند اسکویی در جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان، دستور تشکیل کارگروه “تولید؛ پشتیبانی‌ها،مانع زدایی‌ها” در شرکت شهرک‌های صنعتی استان را صادر کرد و افزود: امیدوارم هم‌چون سال گذشته، شاهد رشد کشور باشیم و با کمک‌های حق تعالی بتوانیم در رشد شرکت شهرک‌های صنعتی استان سهیم شویم.

وی با بیان این‌که عمل به فرامین مقام معظم رهبری در تمامی زمینه‌ها موجب حل تمامی مشکلات کشور می‌شود، گفت: انتخاب شعار سال، نکات بسیار مهمی برای توجه دارد که بیان می‌کند بایستی پشتیبانی‌ها از تولید انجام بگیرد و هم موانع موجود بر سر این راه برداشته شود.

وی اظهار کرد: هدف از این جلسه این است که با روحیه جهادی و ایثار در جهت تحقق شعار سال کوشا باشیم و در این خصوص کارگروه تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها در شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی تشکیل می‌شود تا در جهت تحقق این شعار با همدلی به فرامین مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان، نیرومند گفت: در این کارگروه از هر معاونت یک نفر به عنوان عضو کارگروه انتخاب شده و هر یک از کارکنان موظف هستند تا موانع موجود در حیطه خدمات رسانی به صنعتگران را در حوزه خود شناسایی کرده و نسبت به رفع آن، پیشنهادات خود را به کارگروه ارائه کنند.

انتهای پیام