افزایش ۱۰ هزار نفری اشتغال در آذربایجان شرقی
افزایش ۱۰ هزار نفری اشتغال در آذربایجان شرقی

حسین فتحی در اولین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات در استان گفت: با تلاش‌های انجام گرفته میزان اشتغال در سال ۹۹ نسبت به سال قبل ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است. وی افزود: با همکاری و همراهی مجموعه ادارات تعداد مستمر بگیران […]

حسین فتحی در اولین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات در استان گفت: با تلاش‌های انجام گرفته میزان اشتغال در سال ۹۹ نسبت به سال قبل ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است.

وی افزود: با همکاری و همراهی مجموعه ادارات تعداد مستمر بگیران بیمه بیکاری به میزان دو هزار نفر کاهش یافته است.

فتحی با تشریح ابعاد مختلف بیانات مقام معظم رهبری در آغاز سال نو تصریح کرد: برای تحقق شعار سال باید با وحدت و همدلی و هم افزایی بهتر شورای هماهنگی نیازها و انتظارات جامعه هدف احصا و برنامه ریزی لازم برای پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در قوانین و مقررات در حوزه عملکرد به عمل آید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛ در این نشست مدیران کل عضو شورای هماهنگی به بیان مهم ترین اقدامات و عملکرد در سال ۹۹ پرداخته از توسعه‌ی سیستم‌های متمر کز سامانه های خدمت رسانی وارائه خدمات کاملا الکترونیکی در استان خبر دادند.

انتهای پیام