افزایش پیاده‌راه‌ها، رویکرد مدیریت شهری تبریز
افزایش پیاده‌راه‌ها، رویکرد مدیریت شهری تبریز

به گزارش عصر دهیار، سعید نیکوخصلت در جلسه پیگیری مراحل اجرایی پیاده‌راه‌های شهر اظهار داشت: ۲ پیاده‌راه جدید نیز در دست بررسی داریم که به زودی عملیاتی شده و در آینده‌ای نزدیک در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. او افزود: برای شروع کار، شهرک پرواز به زودی آغاز شده و  تصمیم گیری لازم برای باغمیشه نیز […]

به گزارش عصر دهیار، سعید نیکوخصلت در جلسه پیگیری مراحل اجرایی پیاده‌راه‌های شهر اظهار داشت: ۲ پیاده‌راه جدید نیز در دست بررسی داریم که به زودی عملیاتی شده و در آینده‌ای نزدیک در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

او افزود: برای شروع کار، شهرک پرواز به زودی آغاز شده و  تصمیم گیری لازم برای باغمیشه نیز انجام گرفته است که ماه آینده شروع خواهد شد.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم اکثر اهالی منطقه ارزش پیاده‌راه‌ها را دانسته و نسبت به عملیاتی شدن آنها استقبال می‌کنند.

او اضافه کرد: تبریز پتانسیل بالایی  برای افزایش پیاده‌راه‌ها داشته  و باید تصمیمات کلانی در اختصاص درصدی از معابر شهر به پیاده راه ها اتخاذ شود.

نیکوخصلت  خاطرنشان کرد: اولویت اول در احداث پیاده‌راه‌ها منفعت اهالی مناطق است که در این راستا حتما جلساتی با حضور استاندار و شورای ترافیک استان برگزار خواهیم کرد.