افتتاح پل همسان کابلی در آینده نزدیک
افتتاح پل همسان کابلی در آینده نزدیک

محمدحسین اسحقی در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: پروژه کلیدی پل همسان کابلی به همراه پروژه‌های جانبی آن از جمله رمپ خیابان توانیر به شهریار و لوب کمربندی میانی به جاده ائل‌گلی و همچنین عملیات اصلاحات کلان هندسی اتصال پروژه‌های فوق با جاده ائل‌گلی افتتاح می‌شود. او افزود: با افتتاح این پروژه‌ها ضمن تکمیل قسمت‌های […]

محمدحسین اسحقی در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: پروژه کلیدی پل همسان کابلی به همراه پروژه‌های جانبی آن از جمله رمپ خیابان توانیر به شهریار و لوب کمربندی میانی به جاده ائل‌گلی و همچنین عملیات اصلاحات کلان هندسی اتصال پروژه‌های فوق با جاده ائل‌گلی افتتاح می‌شود.

او افزود: با افتتاح این پروژه‌ها ضمن تکمیل قسمت‌های اعظمی از طرح تبادل پل اتحاد ملی، مشکلات ترافیکی شهروندان به صورت مناسب برطرف خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به هزینه‌های تملک و اجرای این پروژه‌ها اظهار کرد: برای تملک و اجرای پروژه پل همسان و پروژه‌های جانبی آن ۴۰ میلیارد تومان هزینه شده است که ۴ میلیارد تومان آن مربوط به بحث‌های ترافیکی و فضای سبز پیرامون پروژه‌ها است.

او  اضافه کرد: از تلاش‌های همکاران شهرداری منطقه ۲، سازمان عمران، پیمانکاران شهرداری و پشتیبانی، حمایت و پیگیری‌های ستادی در اجرای این پروژه قدردانی می کنم.

اسحقی تنها بخش باقیمانده از این پروژه را اتصال رمپ دروازه تهران به خیابان توانیر معرفی کرد و اعلام داشت: اتصال رمپ دروازه تهران به توانیر، تنها بخش باقیمانده از پروژه پل همسان است که بخش اعظمی از تملک محل توسط شهردرای منطقه ۱ انجام شده و در طول سال جاری این رمپ نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفته و کل طرح تبادل افتتاح می‌شود.

او  تصریح کرد: از تمامی مدیران، همکاران، آعضای شورای شهر و معاونت فنی و عمرانی استاندار (به عنوان رئیس شورای ترافیک استان) و پلیس راهور شهرستان تبریز که در اجرای پروژه‌های  فوق همکاری، حمایت و مساعدت نمودن، کمال تشکر و قدردانی را دارم.