تجهیز روستای خواجه دیزج با ۱۷۰ میلیون تومان به دوربین مداربسته
تجهیز روستای خواجه دیزج با ۱۷۰ میلیون تومان به دوربین مداربسته

همزمان با هفته دولت‌اتاق سرور را در روستای خواجه دیزج راه اندازی کردیم، اولین روستایی است که در جهت امنیت و بررسی تمام معابر و کوچه ها با هزینه ای بالای ۱۷۰ میلیون تومان مجهزبه دوربین مدار بسته شده است.

به گزارش قلم پرس؛ علی حسین علیپور، بخشدار مرکزی تبریز درمراسم افتتاحیه همزمان پروژه های روستایی بخش مرکزی تبریز در روستای خواجه دیزج گفت: با کمک و تلاش بی وقفه برخی مسئولین استان توانستیم چندین پروژه عمرانی جهت رفاه و آبادانی روستاها انجام دهیم.

او در رابطه با پروژه های عمرانی افزود: همزمان با هفته دولت‌اتاق سرور را در روستای خواجه دیزج راه اندازی کردیم، اولین روستایی است که در جهت امنیت و بررسی تمام معابر و کوچه ها با هزینه ای بالای ۱۷۰ میلیون تومان مجهزبه دوربین مدار بسته شده است.

علیپور در ادامه افزود: ما امسال با هدف آبادانی این روستا با همکاری و کمک دهیاری که در این زمینه مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان کرده اند توانستیم ۱۹۰ هزار متر مربع  آسفالت ریزی در بخش مرکزی تبریز انجام شده

بخشدار شهرستان تبریز در پایان سخنان خود گفت : مبلغی که برای افتتاح پروژه های عمرانی کرده ایم حدود ۷۰۰ میلیون تومان است که امروز در این روستا انجام شده است و همچنین هدف اصلی این تلاش ها فقط آبادانی و بهبود شرایط زندگی مردمان عزیز ساکن روستا است .