محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص مرحله سوم رزمایش ایران همدل، اظهار کرد: این رزمایش در ماه مبارک رمضان و چهار محور برای حمایت از نیازمندان تحت حمایت و افراد آسیب دیده از کرونا برگزار می‌شود. وی گفت: در محور اول رزمایش، ۸۱ هزار بسته معیشتی در طول ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت حمایت کمیته […]

محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص مرحله سوم رزمایش ایران همدل، اظهار کرد: این رزمایش در ماه مبارک رمضان و چهار محور برای حمایت از نیازمندان تحت حمایت و افراد آسیب دیده از کرونا برگزار می‌شود.

وی گفت: در محور اول رزمایش، ۸۱ هزار بسته معیشتی در طول ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد سراسر استان توزیع خواهد شد.

وی از راه‌اندازی مراکز اطعام مهدوی نیز خبر داد و افزود: ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این آشپزخانه‌ها پخت می‌شود و با حفظ کرامت نیازمندان، به درب منزل آن‌ها ارسال خواهد شد.

کلامی اضافه کرد: حامی یابی برای ۱۰ هزار کودک یتیم و محسنین و جمع آوری زکات فطره مومنان از دیگر محورهای مرحله سوم رزمایش ایران همدل در استان است.

وی خاطر نشان کرد: سال گذشته در پی بیانات رهبر معظم انقلاب برای اجرای رزمایش همدلی، پویش ایران همدل در دو مرحله با مشارکت همگانی خیران، مسئولان استانی و عموم مردم نیک اندیش استان به شکل باشکوهی برگزار شد.

 وی ضمن دعوت از مردم و خیران برای مشارکت در این خیر کثیر، گفت: کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* راه ارتباطی آسان و ایمن برای کمک‌های مردمی است و هم‌چنین پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان نیز آماده دریافت نذورات مردم استان هستند.

انتهای پیام