آذربایجان شرقی مشکلی از بابت تولید مرغ ندارد
آذربایجان شرقی مشکلی از بابت تولید مرغ ندارد

جاوید بهروزین در گفت‌وگوی خبری در خصوص دلایل کمبود مرغ در سال جدید، گفت: بر اساس مصوبات تنظیم بازار استان و دستور دادستان، کشتارگاه‌های سراسر استان از روز ۱۵ اسفندماه تا روزهای تعطیل عید نوروز اقدام به فعالیت و کشتار مرغ کرده‌اند. به گزارش ایسنا، وی افزود: فعالیت کشتارگاه‌ها معمولا در سه روز عید نوروز تعطیل می‌شود اما امسال […]

جاوید بهروزین در گفت‌وگوی خبری در خصوص دلایل کمبود مرغ در سال جدید، گفت: بر اساس مصوبات تنظیم بازار استان و دستور دادستان، کشتارگاه‌های سراسر استان از روز ۱۵ اسفندماه تا روزهای تعطیل عید نوروز اقدام به فعالیت و کشتار مرغ کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: فعالیت کشتارگاه‌ها معمولا در سه روز عید نوروز تعطیل می‌شود اما امسال به خاطر وضعیت نابسامان بازار،کشتارگاه‌های استان در روز آخر سال گذشته و سه روز ابتدای سال جدید نیز اقدام به کشتار مرغ کردند.

وی ادامه داد: با وجود اعلام آمادگی ما برای عرضه مرغ زنده و وجود مرغ برای کشتار، اما با توجه به این‌که محدودیت تردد برای وسایل نقلیه سنگین در روز سیزدهم فروردین ماه وجود دارد و از طرفی نیز نیروی کارگری کشتارگاه‌ها در روند فشار کاری گسترده قرار داشته و حتی به صورت کتبی نیز اعلام کردند که توان کافی برای ادامه کار را ندارند، در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه امسال در استان هیچ کشتار مرغی انجام نگرفت.

انتهای پیام