آخرین وضعیت کرونایی آذربایجان شرقی + محل مراجعه بیماران خاص جهت دریافت واکسن
آخرین وضعیت کرونایی آذربایجان شرقی + محل مراجعه بیماران خاص جهت دریافت واکسن

عباسعلی درستی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر، اظهار کرد: هر روز بیشتر به وضعیت قرمز نزدیک‌تر می‌شویم؛ به طوریکه از امروز شهرستان‌های میانه، هشترود و شبستر هم به لیست شهرهای قرمز، سراب و جلفا اضافه شدند. وی اضافه کرد: شهرستان‌های اهر، کلیبر، تبریز، مرند و چاراویماق نارنجی و مابقی شهرستان‌ها همگی زرد […]

عباسعلی درستی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر، اظهار کرد: هر روز بیشتر به وضعیت قرمز نزدیک‌تر می‌شویم؛ به طوریکه از امروز شهرستان‌های میانه، هشترود و شبستر هم به لیست شهرهای قرمز، سراب و جلفا اضافه شدند.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های اهر، کلیبر، تبریز، مرند و چاراویماق نارنجی و مابقی شهرستان‌ها همگی زرد هستند و هیچ شهرستان آبی نداریم.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط لازم است مردم از مسافرت و دورهمی‌ها دوری کرده و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، اظهار کرد: رنگبندی شهرستان‌ها و تعداد بیماران روز به روز در حال افزایش بوده و در صورت تداوم بی‌توجهی به توصیه‌ها آمار بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند.

درستی در تشریح آخرین روند واکسیناسیون کرونا در آذربایجان شرقی، گفت: تا کنون ۱۵ هزار دز واکسن کرونا وارد استان شده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: بیماران خاص شامل بیماران مبتلا به ام اس برای دریافت واکسن کرونا به بیمارستان الزهرا (س)، بیماران پیوندی و دیالیزی به بیمارستان امام رضا (ع) و بیماران مبتلا به تالاسمی و  هموفیلی به بیمارستان سینای تبریز، مراجعه کنند.

انتهای پیام