علی بینش با اعلام مطلب اظهار کرد: این کارگاه‌ها، چهارمین مرحله از فعالیت‌های مجازی تخصصی بوده که از تابستان ۹۹ آغاز و در بهار ۱۴۰۰ نیز با افزایش عناوین آن تداوم یافته است. وی نقاشی، داستان‌نویسی و نجوم مقدماتی، پیشرفته، کارگاه‌های حال خوش زندگی با محوریت خودباوری و شادزیستن، خوشنویسی، ساخت عروسک‌های نمایشی، موسیقی ارف، […]

علی بینش با اعلام مطلب اظهار کرد: این کارگاه‌ها، چهارمین مرحله از فعالیت‌های مجازی تخصصی بوده که از تابستان ۹۹ آغاز و در بهار ۱۴۰۰ نیز با افزایش عناوین آن تداوم یافته است.

وی نقاشی، داستان‌نویسی و نجوم مقدماتی، پیشرفته، کارگاه‌های حال خوش زندگی با محوریت خودباوری و شادزیستن، خوشنویسی، ساخت عروسک‌های نمایشی، موسیقی ارف، نوشتن خلاق، قصه‌گویی، سفالگری و صنایع دستی و دوره‌های ویژه پرورش خلاقیت را از جمله عناوین کارگاه ها برشمرد و گفت: روز شنبه ۲۱ فروردین ماه کارگاه‌های آنلاین فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ وی با اشاره به شرایط کرونایی و لزوم مراقبت از کودکان و نوجوانان افزود: این کارگاه‌ها و نیز فعالیت‌های برخط مرکز کودکان بهترین فرصت برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان است.

مدیرکل کانون استان آذربایجان شرقی از برنامه‌ریزی و تمهید مقدمات لازم برای برگزاری این کارگاه‌ها به صورت ویژه در فصل تابستان خبر داد.

انتهای پیام