دکتر روزبه رجایی دوشنبه شب، یکم شهریورماه، در گفت‌وگوی خبری در خصوص آخرین وضعیت کرونایی استان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۳۳۶ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند. به گزارش ایسنا، وی با اشاره به مجموع بیماران کرونایی بستری در استان، افزود: این تعداد بیمار، یک رکود برای استان محسوب می‌شود […]

دکتر روزبه رجایی دوشنبه شب، یکم شهریورماه، در گفت‌وگوی خبری در خصوص آخرین وضعیت کرونایی استان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۳۳۶ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به مجموع بیماران کرونایی بستری در استان، افزود: این تعداد بیمار، یک رکود برای استان محسوب می‌شود و برای اولین بار از آغاز بیماری کرونا در کشور است که تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان به تعداد ۱۷۲۱ نفر می‌رسد.

وی از فوت ۱۹ فرد مبتلا به کرونا در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: این وضعیت نشان می‌دهد که تعداد بیماران مراجعه کننده و بستری شده در استان و به خصوص شهر تبریز که نشان دهنده گردش ویروس در جامعه است، روند افزایشی را در پیش دارد.

رجایی تاکید کرد: بر اساس منحنی بروز بیماری کرونا، ما همچنان در بخش صعودی پیک پنجم بیماری در استان قرار داریم و هنوز به قله و اوج بیماری نرسیدیم.

انتهای پیام