به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته نهم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس‌سونگون ورزقان در کرج به مصاف تیم مقاومت البرز رفت و در حالی که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود، مسی‌ها در نیمه دوم موفق شدند نتیجه بازی را ۴ بر ۳ به سود […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته نهم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس‌سونگون ورزقان در کرج به مصاف تیم مقاومت البرز رفت و در حالی که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود، مسی‌ها در نیمه دوم موفق شدند نتیجه بازی را ۴ بر ۳ به سود خود رقم زده و ۱۹ امتیازی شوند.

اما حساس‌ترین بازی هفته در ساوه برابر تیم‌های سن‌ایچ ساوه و گیتی پسند اصفهان بود. در این بازی اگر سن‌ایچ به برتری می رسید، کار مسی‌ها برای قهرمانی در هفته پایانی سخت و به اگر و اما می کشید.

از قضا تا دقایق پایانی تیم سن‌ایچ با نتیجه ۳ بر ۲ پیش بود، اما در لحظات باقیمانده گیتی‌پسند موفق به زدن ۲ گل شده و بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان رساند.

در یک هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس سونگون با ۱۹ امتیاز به صدر جدول صعود و در آستانه قهرمانی قرار گرفته و تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و سن‌ایچ ساوه با ۱۷ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

مس‌سونگون در هفته پایانی میزبان تیم کراپ الوند است. بازی رفت دو تیم در خانه حریف با برتری مس سونگون به اتمام رسیده و نارنجی‌پوشان می توانند با تکرار برد به چهارمین قهرمانی خود دست یابند.

مس‌سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی بوده و با کسب ۳ قهرمانی پرافتخارترین تیم فوتسال کشور به شمار می‌رود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷