لزوم تعامل حداکثری جهادگران بسیجی با مسئولان استان‌های محروم
لزوم تعامل حداکثری جهادگران بسیجی با مسئولان استان‌های محروم

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در این دیدار با قدردانی از اقدامات جهادی و فرهنگی این قرارگاه اظهار کرد: فعالیت جوانان جهادی در عرصه های مختلف همواره با نتایج ارزشمندی همراه بوده است، در حقیقت هر کجا جوانان مؤمن و متعهد وارد میدان شده‌اند، تحول‌آفرین بوده اند. وی با اشاره به این‌که فعالیت جهادگران بسیجی سپاه […]

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در این دیدار با قدردانی از اقدامات جهادی و فرهنگی این قرارگاه اظهار کرد: فعالیت جوانان جهادی در عرصه های مختلف همواره با نتایج ارزشمندی همراه بوده است، در حقیقت هر کجا جوانان مؤمن و متعهد وارد میدان شده‌اند، تحول‌آفرین بوده اند.

وی با اشاره به این‌که فعالیت جهادگران بسیجی سپاه در عرصه های مختلف چشمگیر و ارزشمند است، ادامه داد: پس از ادغام جهاد سازندگی و وزارت کشاورزی، متأسفانه مدتی رویکرد جهادی در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی کمرنگ شد که خوشبختانه با تدبیر رهبر انقلاب امور جهادی به سپاه و بسیج واگذار شد و شاهد اقدامات چشمگیر در مناطق محروم هستیم.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) نیز طی سخنانی به ارائه‌ی گزارشی از اقدامات و فعالیت های این مرکز پرداخت و اظهار کرد: این قرارگاه ضمن توجه به امور سازندگی، محرومیت‌زدایی و رسیدگی به خانواده های نیازمند، هیچ‌گاه فعالیت های فرهنگی خود را تعطیل نکرده است.

مهرشاد سهیلی ادامه داد: همزمان با شیوع ویروس کرونا رزمایش های متعددی در راستای کمک به نیازمندان، محرومان، خانواده های بی‌سرپرست، اعطای کمک های بلاعوض و همچنین توزیع ماسک، مواد ضدعفونی و ملزومات بهداشتی میان مستعضفان اجرایی شده است و این قرارگاه به صورت آتش به اختیار با نهادهای خیریه و مردمی تعامل و مشارکت نیز دارد.

بنابر این گزارش، فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) در ادامه سفر خود در تبریز، با حضور در جمع فعالان رسانه آذربایجان‌شرقی به تشریح فعالیت ها و اقدامات قرارگاه پرداخت و اظهار کرد: اعتقاد داریم اوضاع معیشتی مردم مناسب نیست و باید برای بهبود وضعیت موجود اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی با اشاره به نقش ارزشمند نوجوانان و جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: ما در جنگ تحمیلی با اعتماد به جوانان به دشمن نباختیم، اما امروز متأسفانه جنگ اقتصادی را با ۶۰ ساله ها باخته‌ایم، اگر بار دیگر به جوانان اعتماد شود، قطعا شاهد تحولات ارزشمند در جامعه خواهیم بود.

سهیلی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان در عرصه های مختلف کشور متذکر شد: اگر در دوران دفاع مقدس توانستیم کشور را با جوانان زیر ۳۰ سال از گزند دشمن مصون نگه داریم، قطعا امروز نیز با اعتماد به جوانان نقشه های دشمن در عرصه های اقتصادی نقش بر آب خواهد شد.

گفتنی است، مهران رجبی، بازیگر ارزشی سینما، تئاتر و تلویزیون نیز مهرشاد سهیلی را در این سفر یک روزه همراهی می کرد.

انتهای پیام