فوت ۱۱۴ مرد در حوادث ناشی از کار در آذربایجان شرقی
فوت ۱۱۴ مرد در حوادث ناشی از کار در آذربایجان شرقی

دکتر علی صفایی فرد با اعلام این خبر گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه یعنی سال ۹۸ که ۹۶ نفر فوت کرده بود، ۱۹ درصد افزایش یافته است. وی در خصوص علت فوت این افراد،  اظهار کرد: ۵۶ نفر به علت سقوط از بلندی، ۲۸ نفر بر اثر اصابت جسم سخت، ۱۱ نفر بر […]

دکتر علی صفایی فرد با اعلام این خبر گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه یعنی سال ۹۸ که ۹۶ نفر فوت کرده بود، ۱۹ درصد افزایش یافته است.

وی در خصوص علت فوت این افراد،  اظهار کرد: ۵۶ نفر به علت سقوط از بلندی، ۲۸ نفر بر اثر اصابت جسم سخت، ۱۱ نفر بر اثر برق گرفتگی،۱۱ مورد خفگی یا کمبود اکسیژن، پنج نفر غرق شدگی و سه نفر نیز بر اثر سوختگی جان خود را از دست داده‌اند.

وی اضافه کرد: درطی این مدت، تعداد ۱۳۱۳ نفر نیز بر اثر مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲۸ نفر زن و بقیه مرد بودند. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، یک درصد کاهش یافته است.

صفایی فرد گفت: در اسفند سال گذشته چهار نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آمار درمقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، دو نفر افزایش یافته است.

به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، وی ادامه داد: در طی همین مدت، ۹۰ نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که شش نفر از آن‌ها زن بودند. این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام