فرمانداران موظف به اجرای محدودیت های لازم در شهرهای نارنجی و قرمز هستند
فرمانداران موظف به اجرای محدودیت های لازم در شهرهای نارنجی و قرمز هستند

علیار راستگو در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: بر اساس آخرین وضعیت ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا از مجموعه ۲۱ شهرستان در آذربایجان شرقی ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارند، در حالی که تعداد شهرهای قرمز در هفدهم فروردین ماه، پنج مورد بود. وی، شهرستان‌های مرند، مراغه، اهر، آذرشهر، هشترود، میانه، […]

علیار راستگو در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: بر اساس آخرین وضعیت ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا از مجموعه ۲۱ شهرستان در آذربایجان شرقی ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارند، در حالی که تعداد شهرهای قرمز در هفدهم فروردین ماه، پنج مورد بود.

وی، شهرستان‌های مرند، مراغه، اهر، آذرشهر، هشترود، میانه، شبستر، سراب و جلفا را جزو شهرهای قرمز عنوان کرد و گفت: در عرض چند روز شش شهر به لیست پنج شهر قرمز اضافه شده ‌اند.

وی گفت: هشت شهرستان آذربایجان شرقی در وضعیت نارنجی و تنها دو شهرستان بستان آباد و خداآفرین در وضعیت زرد قرار دارند.

به گزارش ایسنا، راستگو خاطرنشان کرد: تمامی محدودیت‌های مناطق نارنجی و قرمز از ساعت ۹ شب روز گذشته بر اساس ابلاغیه لازم‌الاجرا بوده و در سطح استان اجرا خواهند شد.

وی در خاتمه متذکر شد: از مردم و اهالی تبریز خواهش می‌کنیم در اجرای محدودیت‌ها با ستاد کرونا همکاری کنند، تعداد بستری‌ها به ۸۵۸ نفر رسیده و نسبت به ۳۰ اسفند ماه افزایش بیش از دو برابری را نشان می‌دهد.

انتهای پیام