علت  صدای بلند در مترو تبریز چه بود؟
علت  صدای بلند در مترو تبریز چه بود؟

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با اشاره به صدای بلند در ایستگاه ۷ خط یک‌مترو تبریز گفت: نقص فنی یکی از دستگاه های قطار (جعبه شارژر باطری قطار) عامل ایجاد صدای بلند و وحشت مسافران شده است. به گزارش عصر دهیار،از تبریز، یعقوب وحیدکیا امشب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: […]سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با اشاره به صدای بلند در ایستگاه ۷ خط یک‌مترو تبریز گفت: نقص فنی یکی از دستگاه های قطار (جعبه شارژر باطری قطار) عامل ایجاد صدای بلند و وحشت مسافران شده است.

به گزارش عصر دهیار،از تبریز، یعقوب وحیدکیا امشب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت مسافران تمام مسافران در ایستگاه ۷ از مترو تخلیه شده و مسائل ایمنی مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این اتفاق ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه عصر امروز روی داده است، گفت: قطار و سیستم حمل و نقل ریلی  آسیبی ندیده است و صدای ایجاد شده صرفا  به علت تخریب این قطعه بوده است.

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز ضمن عذرخواهی از مردم شهر تبریز به دلیل ایجاد وقفه یک ساعته در ارائه خدمات به مردم گفت: سرویس دهی خط یک مترو تبریز از صبح فردا به صورت عادی و طبق برنامه روزانه از سر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/