به گزارش عصر دهیار، میرعلی‌اصغر نساج در آیین بهره‌برداری از پروژه ساماندهی گلزار شهدای شنب‌غازان اظهار کرد: این پروژه به پیشنهاد خانواده شهدای محله شنب غازان آغاز شده و از ابتدای امر بر روند اجرایی  پروژه، نظارت و پیشنهادات خود را اعلام می‌کردند. وی افزود: پروژه گلزار شهدای شنب‌غازان به یاد ۷۲ شهید عاشورایی محله […]

به گزارش عصر دهیار، میرعلی‌اصغر نساج در آیین بهره‌برداری از پروژه ساماندهی گلزار شهدای شنب‌غازان اظهار کرد: این پروژه به پیشنهاد خانواده شهدای محله شنب غازان آغاز شده و از ابتدای امر بر روند اجرایی  پروژه، نظارت و پیشنهادات خود را اعلام می‌کردند.

وی افزود: پروژه گلزار شهدای شنب‌غازان به یاد ۷۲ شهید عاشورایی محله تاریخی و فرهنگی شنب‌غازان، با همکاری شهرداری‌های منطقه ۵ و منطقه ۶، هیئت امنای گلزار شهدای شنب‌غازان، سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز و خیرین محل با اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی اجرا و به بهره‌برداری رسیده است.

شهردار منطقه ۵ تبریز تصریح کرد: این پروژه در راستای پاسداشت یاد و خاطره شهدای محله تاریخی فرهنگی شنب‌غازان در طول هشت سال دفاع مقدس احداث شده است که یکی از پروژه‌های ماندگار شهرداری در بزرگداشت فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی اضافه کرد: پروژه شامل ساماندهی ساماندهی قبور، کف‌سازی، محوطه‌سازی، سردر، گچکاری و نازک‌کاری و نورپردازی است که همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به بهره‌برداری رسیده است.

آیین بهره‌برداری از پروژه ساماندهی گلزار شهدای محله تاریخی فرهنگی شنب‌غازان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار و معاونین او، خانواده‌های معظم شهدا و جمعی از مقامات لشگری و کشوری برگزار شد.