برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم در آذربایجان‌شرقی از طریق لایو اینستاگرام
برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم در آذربایجان‌شرقی از طریق لایو اینستاگرام

مهدی باغبان در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برنامه جزءخوانی قرآن کریم به دلیل شرایط کرونایی بدون حضور مردم و از طریق فضای مجازی (لایو اینستاگرام) در امامزاده های شهرستان ها و تبریز برگزار خواهد شد. وی ادامه داد: مسابقه تلویزیونی «قرآن […]

مهدی باغبان در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برنامه جزءخوانی قرآن کریم به دلیل شرایط کرونایی بدون حضور مردم و از طریق فضای مجازی (لایو اینستاگرام) در امامزاده های شهرستان ها و تبریز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقه تلویزیونی «قرآن نغمه‌سی» نیز از اول تا بیست و هفتم ماه مبارک رمضان توسط مشارکت مجمع قاریان تبریز و با مشارکت اداره کل اوقاف استان از شبکه سهند پخش خواهد شد.

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی متذکر شد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا و اعمال محدودیت های ۱۰ روزه، فعلا منتظر هستیم تا بعد از این مدت شرایط را بررسی کرده و تصمیمات لازم در خصوص برگزاری محافل انس با قرآن کریم که در تبریز و شهرستان ها برگزار خواهد شد، اتخاذ کنیم.

باغبان در پایان گفت: یکی دیگر از برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ماه مبارک رمضان، جلسات تفسیر قرآن کریم توسط حجت الاسلام شیخ عبدالکریم پاک نیا از اساتید حوزه علمیه قم است که به صورت ضبط شده در طول ماه مبارک رمضان از شبکه سهند پخش خواهد شد.

انتهای پیام