به گزارش ایسنا، علیرضا اکبرپور، سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: به نظرم برای بازی اول برایمان بازی‌ خوبی بود ولی می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. در ۹۰ دقیقه بازیکنان با تمام وجود کار کردند ولی یک لحظه سهل‌انگاری و دقیقا از نقطه‌ای که به بازیکنانم گوشزد کرده بودم، […]

به گزارش ایسنا، علیرضا اکبرپور، سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: به نظرم برای بازی اول برایمان بازی‌ خوبی بود ولی می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. در ۹۰ دقیقه بازیکنان با تمام وجود کار کردند ولی یک لحظه سهل‌انگاری و دقیقا از نقطه‌ای که به بازیکنانم گوشزد کرده بودم، گل خوردیم. ما در سه جلسه تمرین نمی‌توانستیم بیشتر از این روی بازیکنان فشار بیاوریم. ما تلاش کردیم که بیشتر از نظر روانی روی بازیکنان کار کنیم که جواب هم داد.

او افزود: تیم ما خوب شروع کرد و فشار خوبی در نیمه اول به تیم آلومینیوم وارد کردیم. ما یکسری بازیکن کم تجربه داریم که شاید شرایط را برایمان متفاوت می‌کند. تیم ما از نظر فیزیکی و روحی و روانی مشکل دارد. اگر نفرات تعویضی ما تجربه داشتند می‌توانستند با استفاده از زرنگی‌های فوتبال نتیجه را حفظ کنند. البته منظورم وقت تلف کردن نیست و منظورم حفظ توپ در کناره‌های زمین است.

انتهای پیام